The world of Fashion Blog

W dobie pandemii wiele agencji modelek rezygnuje ze spotkań osobistych z kandydatkami na modelki. Zamiast castingów organizowanych w biurze agencji, organizują castingi online, dzięki czemu mogą wstępnie ocenić predyspozycje dziewczyny do pracy modelki. Osobiste spotkanie to kolejny etap.


 Jeśli dostaniesz zaproszenie do udziału w castingu online sprawdź kto cię na niego zaprasza. Przedstawiciel agencji pisząc do Ciebie powinien korzystać w firmowego adresu mailowego.


JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO CASTINGU ONLINE?

Zadbaj o dobre oświetlenie. Byłoby doskonale, gdybyś mogła się pokazać w świetle dziennym. Stań twarzą w stronę okna, tak abyś była jak najlepiej oświetlona.


Zwróć uwagę, na porządek w pomieszczeniu, w którym będziesz rozmawiać z agencją. Kiedy będziesz się prezentować kamera aparatu uchwyci nie tylko Ciebie, ale też Twoje otoczenie. Zrób porządek, aby nic nie odwracało uwagi scoutera.


Koniecznie zapytaj scoutera jak masz się przygotować do castingu. Czy masz być w bikini czy wystarczy dopasowany strój. Jeśli masz się zaprezentować w bikini, załóż na siebie na początku rozmowy jakiś kardigan czy tunikę abyś czuła się komfortowo w trakcie rozmowy.


Ustaw telefon na odpowiedniej wysokości – gdy rozmawiasz, kamera powinna być na wysokości Twojego wzroku lub nieco wyżej. Na filmuj się od dołu, bo w takim ujęciu buzia nie prezentuje się najlepiej.


Gdy filmujesz całą sylwetkę, kamera nie powinna być ani zbyt nisko, ani za wysoko. Zrób próbę abyś wiedziała w jakim ustawieniu Twoje proporcje są najlepsze. Przedstawiciel agencji może Cię poprosić o zrobienie kilku póz i pokazanie jak chodzisz.


Sprawdź też swoje wymiary, a jeśli masz w domu miarę krawiecką przygotuj ją, aby móc pokazać w jakim miejscu sprawdzasz wymiary. Pamiętaj, że obwód bioder mierzy się w połowie pośladków a nie na kościach biodrowych.


ZRÓB „PRÓBĘ GENERALNĄ”

Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby dobrze wypaść –  zorganizuj „próbny casting”. Poproś swoją przyjaciółką, żeby odegrała rolę scoutera. Połącz się z nią np. na skypie i nagraj swoje inscenizowane spotkanie, aby zobaczyć jak się prezentujesz. To bardzo ważne! Dzięki temu będziesz mogła zobaczyć jak Cię widzi osoba po drugiej stronie kamery i dzięki temu, jeśli trzeba, będziesz mogła poprawić wysokość ustawienia kamery, odległość od kamery, gdy to niej mówisz czy oświetlenie.


I na koniec ostatnia rada –  w trakcie castingu, postaraj się być jak najbardziej naturalna


Alicja Olszewska 
+48 537276239 – wył
ącznie - WhatsApp 

www.trendy-island.com

https://twitter.com/island_trendy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093314450094

https://www.tiktok.com/@ttrendyisland?lang=pl-PL

https://www.instagram.com/ttrendyisland/

https://www.youtube.com/@TrendyIslandd

 

#agencjamodelek #casting #pracamodelki #sesjezdjeciowe #modeling #najlepszeagencjemodelek #trendyisland #jakzostacmodelka #szukampracymodelki #pokazmody #agencjamodelingowa, Agencja modelek , Casting , Praca dla modelek , sesja zdjęciowa , Portfolio , Modeling , jak zostać modelką , szukam pracy modelki , Trendy Island , Trendy-Island , jak zostać modelką, Ile zarabia modelką , Jak zacząć pracę jako modelką , Ile zarabia początkująca modelką , Co trzeba zrobić żeby zostać modelką , pokaz mody , agencja modelingowa , sesja zdjęciowa , Ile zarabia fotomodelka w Polsce, Fotomodeling, Ile zarabia model w USA, Ile zarabia model na wybiegu, Ile zarabia model męski, Na czym polega praca w modelingu, Ile zarabia modelką w Paryżu, Casting do modelingu, Zdjęcia do portfolio modela, Maxmodels portfolio, Początkujące fotomodelki, Agencja fotomodelek, Agencje modelingowe, Fotograf portfolio, Fotomodelki Galeria, Sesja do portfolio Poznań, Fotomodelka (praca), Reklamowanie ubrań praca, Jak zostać modelką sieciówek, Fotomodelka casting, Jak zostać modelką bielizny, Praca , dla fotografa amatora, Agencja szuka fotografa, Praca dla fotografa Warszawa, Praca dla fotografa Kraków, Fotograf praca zdalna, Zlecenia dla fotografa, Praca dla fotografa śląsk, Wyszukiwarka fotomodelek, szukam pracy modelki , agencja modeli, agencja modelek , agencja modelingowa , agencje modelingowe , agencje fotomodelingowe , baza modelek , agencja modelingu , agencja modeli męskich , modelki agencja , agencja dla modeli , kasting , kastingi , Casting , Castingi , modeling agency , Модельное агентство , мадэльнае агенцтва , 模特经纪公司 , agence de mannequins , agentie de modele , modellik ajansı , модельне агентство #modelingagency #Модельноеагентство #мадэльнаеагенцтва #模特经纪公司 #agencedemannequins #agentiedemodele #modellikajansı #модельнеагентство

Close Zoom