The world of Fashion Blog

Perfumy 2023 to dość świeże zapachy, które na rynku są od niedawna. Każda z premierowych kompozycji to jednak nie tylko jednoroczny przebój, a obietnica czegoś więcej. Być może właśnie wśród nich odnajdziesz zapach, który zechcesz zatrzymać już na zawsze.

Perfumy 2023 – Maison Margiela Replica On A Date

Perfumy 2023 – Phlov by Anna Lewandowska FullMoon’Light

Perfumy 2023 – Viktor & Rolf Good Fortune

Perfumy 2023 – Rochas Byzance Gold

Perfumy 2023 – Dior Miss Dior Blooming Bouquet

Perfumy 2023 – Marc Jacobs Perfect

Perfumy 2023 – Cacharel Yes I Am Bloom up

Każdy moment jest dobry, żeby odkryć wspaniałe perfumy, o których istnieniu do tej pory się nie wiedziało. Poszukiwania można rozpocząć na wiele sposobów. Z jednej strony mogą do tego posłużyć kultowe perfumy, których po prostu jeszcze nie mieliśmy okazji powąchać. Z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odnaleźć je pośród nowości. Perfumy 2023 mogą być zatem jednym z zapachów, które choć są na rynku od niedawna, to chce się, żeby zostały już na zawsze. Wybraliśmy 7 propozycji, które pokazuję ich różnorodny potencjał. Trzeba tylko wiedzieć, czego się od nich oczekuje. Dla jednych może to być konkretna nuta zapachowa, inni mogą oczekiwać perfum z ogonem.

Perfumy 2023 – Maison Margiela Replica On A Date

Najnowszy zapach Maison Margiela Replica On A Date to kompozycja, która przywodzi na myśl letni wieczór, butelkę doskonałego wina i ukochaną osobę naprzeciwko. Z tego powodu nad stworzeniem tak wyjątkowej mieszanki spotkało się dwóch mistrzów ze świata perfum i wina. Perfumiarz Carlosem Benaimem i sommelier Manuelem Peyrondetem połączyli swoje doświadczenia, żeby uchwycić magiczny klimat wspaniałej randki w szklanym flakonie. Wodę toaletową otwiera wyrazisty aromat czarnej porzeczki. To właśnie on wprowadza w kompozycji ekscytującą atmosferę, kojarzącą się z tą panującą podczas idealnej randki. Porzeczkę uzupełniają nuty olejku bergamotowego i różowego pieprzu. Następnie do głosy dochodzą akordy róż, którym towarzyszą davana i geranium. Paczula dodaje całości kompozycji zmysłowego charakteru, pogłębionego dodatkowo akordami wetywerii i piżma.

Perfumy 2023 – Viktor & Rolf Good Fortune

W nadchodzącym roku nie warto zdawać się los. Wszystko mamy bowiem w swoich rękach i o tym właśnie ma przypominać zapach Viktor & Rolf Good Fortune. Ta kompozycja to ucieleśnienie pozytywnego podejścia do życia. Każda aplikacja przypomina o tym, że samodzielnie kształtujemy swój los. Czarujące perfumy od pierwszej chwili rzucają jakby zaklęcie. Wszystko zaczyna się od chwili, kiedy dochodzą do nas nuty głowy – koper włoski i goryczka. Następnie czujemy nuty serca wypełnione aromatem jaśminu. Bazę całego zapachu, która najdłużej utrzymuje się na skórze po aplikacji tej magicznej mikstury, stanowi wanilia madagaskarska.


Perfumy 2023 – Rochas Byzance Gold

Zapach złota i światła uchwycony we flakonie z perfumami? Brzmi jak opis wody perfumowanej Rochas Byzance Gold. Ta kompozycja zapachowa powstała, żeby z jej pomocą celebrować wyjątkowe momenty. Każda cenna chwila w tak pachnącym otoczeniu stanie się jeszcze bardziej niezwykła. Zapach otwierają owocowe nuty malin, liczi i czarnej porzeczki. Następnie rozwijają się w bardziej kwiatową kompozycję wypełnioną aromatem róży i jaśminu, który otula paczula. Całość bazuje na mieszance woni fasoli tonka przeplatającej się z zapachem drzewa cedrowego i piżma. To właśnie one najdłużej utrzymują się na skórze.


Perfumy 2023 – Dior Miss Dior Blooming Bouquet

Nowe wariacje na temat Miss Dior zawsze przynoszą świeży powiew kwiatowej eksplozji. Po raz kolejny mamy okazję zapoznać się z kompozycją, która jest olfaktorycznym odzwierciedleniem obfitego bukietu świeżo rozkwitających kwiatów. Akordem otwierającym wodę toaletową Dior Miss Dior Blooming Bouquet jest bergamotka. Ta jednak stanowi zaledwie wstęp do tego, co daje się odczuć chwilę później. W nutach serca rozkwitają róża damasceńska i piwonia. Podstawową całego zapachu jest natomiast białe piżmo.


Perfumy 2023 – Marc Jacobs Perfect

Marc Jacobs Perfect to woda toaletowa, której może potrzebować każdy. Prosty flakon z oryginalną zatyczką skrywa bowiem zapach o niezwykłej mocy. Już od pierwszych chwili w jego otoczeniu można poczuć, że poprawia nastrój. Sam zapach to celebracja tego, żeby być wiernym sobie i myśleć o tym podczas dokonywania codziennych wyborów. Przez każdy dzień spędzony w ten sposób przeprowadzi nas kompozycja, którą otwierają akordy rabarbaru i narcyza. Następnie zapach rozbrzmiewa nutą serca wypełnioną przez mleko migdałowe. Podstawa całej kompozycji to drzewo kaszmirowe i drzewo cedrowe.

Perfumy 2023 – Cacharel Yes I Am Bloom up

Pełen optymizmu zapach Cacharel Yes I Am Bloom Up to zastrzyk pozytywnego myślenia na cały dzień. Formuła skomponowana została w taki sposób, żeby odczarowywać otoczenie i sprawiać, że spojrzy się na nie bardziej przychylnym okiem. Otwarcie zapachu należy do czerwonych owoców i zielonej mandarynki. W nutach serca do głosu dochodzą czerwona piwonia i kwiat pomarańczy. Całość bazuje natomiast na drzewie sandałowym i benzoinie.

https://trendy-island.com/

https://twitter.com/island_trendy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093314450094

https://www.tiktok.com/@ttrendyisland?lang=pl-PL

https://www.instagram.com/ttrendyisland/

https://www.youtube.com/@TrendyIslandd

https://www.youtube.com/@TrendyIslandd


#agencjamodelek #casting #pracamodelki #sesjezdjeciowe #modeling #najlepszeagencjemodelek #trendyisland #jakzostacmodelka #szukampracymodelki #pokazmody #agencjamodelingowa, Agencja modelek , Casting , Praca dla modelek , sesja zdjęciowa , Portfolio , Modeling , jak zostać modelką , szukam pracy modelki , Trendy Island , Trendy-Island , jak zostać modelką, Ile zarabia modelką , Jak zacząć pracę jako modelką , Ile zarabia początkująca modelką , Co trzeba zrobić żeby zostać modelką , pokaz mody , agencja modelingowa , sesja zdjęciowa Close Zoom